SWINGUJEMY

Orgia śląskich swingersów

Od nakręcenia „Śląskiego Karnawału 2” minęło już kilka lat, ale moda na swingowanie pozostała w narodzie. Ten rodzaj zabawy ma coraz więcej fanów, powstają nowe kluby, a w naszych domach gościmy coraz więcej wyzwolonych par, gotowych na wspólne baraszkowanie. Dlatego zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników, którzy chcieliby poswingować, do wymiany poglądów, listów, zaproszeń na imprezy.

Z wizytą w klubie

Co stanowi o wyjątkowości miejsca, którym zachwyceni są zarówno stali bywalcy, jak i ci którzy trafiają tam po raz pierwszy? – Imprezy zadowalają nawet najbardziej wyszukane gusta. Codziennie odbywają się cykliczne zabawy, każda w zupełnie innym klimacie. We wtorki panie i panowie paradują wyłącznie nago, w środy odwiedzają nas miłośnicy gang bang, a czwartki należą do fetyszystów. Są jeszcze piątkowe, transowe wieczory oraz sobotnie imprezy dla fanów bielizny.

Moja żona to ździra

Nie spodziewaliśmy się, że wśród naszych Czytelniczek i Czytelników jest aż tyle osób zainteresowanych swingowaniem. Spośród listów, jakie napłynęły do redakcji, wybraliśmy trzy, które w bardzo różny sposób odnoszą się do swingowania.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>