Polski Seks 4-5/18

Polski Seks 4-5/18

Dwie niezwykłe polskie laski są bohaterkami tego wydania. Angelika Wild i Amandha Fox mają ze sobą wiele wspólnego. Obie pochodzą z Polski, obie wybrały karierę zagranicą. Obie mieszkają we Włoszech. I wreszcie obie słyną z zamiłowania do ostrego seksu. Amandha wyprawia prawdziwe akrobatyczne seks-cuda. Angelika szuka nowych wyzwań. O polskich gwiazdach czytajcie na stronach 6 i 24.

Nowy trend w seksie zdobywa sobie coraz większa popularność na świecie. W Polsce stawia dopiero pierwsze kroki. Mowa o elektrostymulacji, czyli pobudzaniu erotycznemu za pomocą prądu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zajrzyjcie koniecznie na stronę 14.

Lubicie poświntuszyć przez telefon? Pewnie, każdy lubi. To nawet bardziej podniecające, niż internetowe kamerki, bo silniej działa na wyobraźnię. Na stronie 42  rozmawiamy z Eufemią, posiadaczką najseksowniejszego głosu telefonicznego w Polsce. Każdego doprowadzi wprost do finału!
Zapraszamy do lektury!

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>