Polski Seks 6-7/18

Polski Seks 6-7/18

Lato zbliża się wielkimi krokami. Liczymy, że ruszycie na letnie eskapady zainspirowani naszymi propozycjami i skorzystacie z każdej okazji na erotyczną przygodę, jaka trafi się na wakacyjnych ścieżkach. Może będzie to w czasie pierwszego Gdańskiego Festiwalu Fetyszu? Święto wielbicieli sztuki dominacji w Trójmieście już 29 czerwca, piszemy o tym na stronie 23. A może skorzystacie z zaproszenia czwórki przyjaciół z Wyszkowa lub innych autorów listów do rubryki Spotkajmy się (str. 45)? Czy może skusi Was zaproszenie do jednego z klubów swingerskich (czytajcie na str. 19)? Każda okazja do zawierania nowych znajomości warta jest wykorzystania.

A poza tym na naszych stronach i naszej płycie znajdziecie jak zawsze dużo dobrego seksu w wykonaniu gorących dziewczyn i napalonych facetów.

Jeśli chcielibyście pokazać się na naszych stronach piszcie do nas. Chętnie zamieścimy Wasze prywatne sesje zdjęciowe i filmy (również za wynagrodzeniem). Piszcie na adres polskiseks@pinkpress.pl. Zapraszamy do lektury!

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>