Polski Seks 8/18

Polski Seks 8/18

Wakacje Polaków to coraz częściej wakacje z seksem. Dotyczy to nie tylko młodych ludzi. Z okazji korzystają również osoby dojrzałe. O wakacyjnym seksie piszemy na stronie 8.

Czy nasi Czytelnicy również zaliczają się do grona osób korzystających z wakacyjnych okazji? Wierzymy, że tak. Dlatego postanowiliśmy podpowiedzieć Wam, jak możecie zwiększyć swoje szanse na sukces w wakacyjnym uwodzeniu. O tym, co koniecznie powinno znaleźć się w kieszeni każdego, nie tylko wakacyjnego uwodziciela czytajcie na stronie 11.

Z wielka przyjemnością zapraszamy również na stronę 42 na spotkanie z Laurą. Ta słodka dziewczyna jest pierwszą laureatka konkursu „Moja cipka”. Przysłała do nas zdjęcia swojej cipki, wykonane przez jej chłopaka. Sami oceńcie, czyż nie jest piękna?

Wakacje to również okres wzmożonego dziarania. Atmosfera wakacji i wolny czas sprzyja wizytom w salonach tatuażu. Może do wyboru dziary dla siebie zainspirują Was gorące zdjęcia prosto z tegorocznego Tattoo Sabat w Kielcach? Zapraszamy na stronę 34.

Zapraszamy do lektury

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>