Wydanie 1/18

Drodzy Czytelnicy!

Bardzo serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, jakie nam zgotowaliście. Ilość nadesłanych do redakcji listów, ogłoszeń i prywatnych zdjęć świadczy o tym, że Polki i Polacy potrzebują miesięcznika, który będzie mówił o nich i pomagał w nawiązywaniu nowych znajomości. Jeśli chcesz pokazać się na naszych łamach i poznać w ten sposób nowe dziewczyny lub nowych chłopaków, umówić się na seks w mniejszym lub większym gronie, pisz na adres polskiseks@pinkpress.pl. Jeśli chcesz swój anons wzbogacić o zdjęcia, dołącz je do maila wraz ze skanem pierwszej strony dowodu osobistego (dla potwierdzenia pełnoletności).

Na okładce najnowszego wydania, które trafiło do kiosków 22 grudnia 2017, znalazła się Amandha Fox – pochodząca z Gdyni gwiazda porno, modelka i skandalistka, które w mijającym roku stała się jedną z najpopularniejszych aktorek we Włoszech. Na naszej płycie DVD znajdziecie mega ostra scenę z jej udziałem.

O coraz modniejszym zjawisku „Fuck Friends”, czyli połączenia przyjaźni z seksem bez zobowiązań piszemy na stronie 8. A na stronie 10 znajdziecie doskonały, skuteczny i sprawdzony sposób na powiększenie penisa.

Na stronie 48 zapraszamy na prywatne spotkanie z Zosią, napaloną babcią z Mazowsza, która zaprasza na seks i chce urządzić gang bang. Czy znajdą się chętni, żeby odpowiedzieć na jej wezwanie?

Karnawał za pasem, zatem strony 16 i 17 poświęcamy prezentacji najnowszych trendów w karnawałowej sexy modzie.
Jesteś lub chciałbyś być swingersem? Zapraszamy do warszawskiego klubu wolnej miłości Bizzariusz (str. 19).

Młode cipki na planie nowego filmu podglądamy na stronie 24, a najnowsza produkcje z dojrzałymi dupami w rozmiarze XXL prezentujemy na stronie 27. O rozkoszach życia wiecznie napalonego hydraulika, chętnie przyjmującego zapłatę w naturze czytajcie na stronie 26.

Fanów dominacji zapraszamy na drugi odcinek powieści „Wenus w futrze” (str. 38).

Jak zwykle szczególnie serdecznie zapraszamy do rubryki „Zróbmy seks”. Znajdziecie tam zaproszenia do nawiązania kontaktu od kobiet, mężczyzn i par, które chcą się dobrze bawić i bzykać.

To wszystko i dużo, dużo więcej znajdziecie na łamach styczniowego wydania miesięcznika Polski Seks – w kioskach już od 22 grudnia 2017 r.

Nasz miesięcznik jest dla Was otwarty. U nas nie ma tematów tabu. Na Wasze listy czekamy pod adresem: polskiseks@pinkpress.pl.

Wszystkim naszym Czytelnikom i wszystkim Internautom składamy najserdeczniejsze życzenia jak najwięcej radosnego seksu w Nowym Roku!

Redakcja

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>