Wydanie 2-3/18

O tym, że dla wielu kobiet seks to doskonały biznes, wiadomo od dawna. Nie chodzi tylko o słynne i mniej słynne kurtyzany, czy call girls, które za opłatą zapewniają mężczyznom chwile radości. Z seksu żyją przecież również piękne żony bogaczy, które ciągną od nich kasę w czasie małżeństwa, a często również po rozwodzie. Czy jednak z seksu może żyć również facet? Czy mężczyzna może połączyć przyjemne z pożytecznym? Czy to dobry sposób na życie i zarabianie? Postanowiliśmy przyjrzeć się tematowi i zapraszamy do dyskusji na naszej stronie www.polskiseks.pl , a także do zamieszczania ogłoszeń na naszych łamach i wideoogłoszeń na naszych płytach. Może w ten sposób będziecie zarabiać na życie i przyjemności w najlepszy sposób, jaki można sobie wymarzyć?

Na naszej okładce widzicie Mishę Cross. O pięknej warszawiance już się mówi, że jest lepsza od Sashy Grey, a trzy zdobyte przez nią pornooskary potwierdzają jej wielka klasę. O jej karierze i najnowszych filmach czytajcie na stronach 6, 24 i 27.

W tym wydaniu zapraszamy również do dwóch klubów swingerskich (str. 18), na festiwale tatuażu (str. 34) i rozpoczynamy kurs bondage’u dla początkujących (str. 21).

Czekamy na Wasze maile pod adresem polskiseks@pinkpress.pl i listy pod adresem Polski Seks – Pink Press ul. Matuszewska 20 03-876 Warszawa.

Zapraszamy do lektury

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>