Wydanie pierwsze 9/17

Drodzy Czytelnicy!

Żyjemy w czasie ciągłych wyzwań i szybko zmieniających się mód. Nieprzemijająca wydaje się jedynie moda na piękne, polskie kobiety.

O Polkach, robiących wielką karierę w światowym kinie erotycznym, nie usłyszycie w polskiej telewizji, radiu i nie przeczytacie w gazetach. A nie ma się czego wstydzić! Wspaniałe i piękne, podbijają świat erotyki, pobudzają wyobraźnie i dostarczają wspaniałych przeżyć milionom. Na naszych łamach będziemy Wam przybliżać sylwetki pięknych Polek. W tym wydaniu Ania Kinski (str. 6).

Mody zmieniają się również w sferze seksu. W naszym magazynie będziemy prezentować najnowsze trendy, które również są ważne dla naszych rodaczek i rodaków. W tym wydaniu piszemy o seksie ludzi w wieku dojrzałym (str. 8) i modzie na seks analny (strony 12 i 14).

Chociaż tatuaże znane są od tysięcy lat, jeszcze niedawno nie były zbyt popularne. Ostatnie lata to czas, kiedy zdobienie ciała trwałymi obrazami stało się obowiązującym trendem. Wszystkich fanów tatuażu zapraszamy do współtworzenia poświęconej im rubryki (strona 34).

Narastająca od kilku lat moda na seks związany z dominacją sprawia, że również Polki i Polacy chętnie eksperymentują z seksem BDSM. Mało kto jednak wie, że korzenie sado-maso zawierają polskie akcenty. Pierwsza literacką dominą z wydanej w 1870 roku powieści „Wenus w futrze” była Polka o imieniu Wanda. Postanowiliśmy przypomnieć tę zapomnianą powieść na naszych łamach. W kolejnych wydaniach będziemy drukować ja w odcinkach.

Wraz z naszym magazynem Czytelnicy otrzymują jego filmową wersję na płycie DVD.

Nasz magazyn jest dla Was otwarty. Piszcie do nas o swoich marzeniach, przesyłajcie swoje zdjęcia. U nas nie ma tematów tabu. Na Wasze listy czekamy pod adresem polskiseks@pinkpress.pl.

Redakcja

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>