Zawartość płyty Polski Seks 1/18

1. Polska sexbomba – Amandha Fox
Pochodząca z Gdyni polska megagwiazda Amandha Fox jedzie po bandzie. Prawdziwa królowa analu jest numer jeden we Włoszech. Już w marcu światowa prapremiera jej najnowszej produkcji odbędzie się w Polsce!

 

2. Strefa swingersów – ŚLĄSKI KARNAWAŁ – ORGIA
Po pełnych seksu przygotowaniach do karnawałowej imprezy, czas na zabawę. Śląscy swingersi nie tracą czasu na zbędne dyskusje i szybko zaczynają się bzykać.

 

3. Monika puszcza oczka
Zwyczajny seks jest fajny, ale na dłuższą metę może być nudny. Najnowszym odkryciem Moniki są nylonowe rajstopy i wszystkie cuda, jakie mogą się wydarzyć, kiedy zaczynają w nich puszczać oczka. W następnym wydaniu zobaczycie, co Monika potrafi zrobić z wełnianymi skarpetami!

 

4. Marta – Kocham bezy
Mam na imię Marta i kocham bezy. Daj mi ciasteczko, a będę dla Ciebie słodka. Nie tylko w łóżku.

 

5. Sylwia Anna
Jestem grzeczną dziewczynką, która z przyjemnością spełni zachcianki niegrzecznych tatuśków. Chcesz się ze mną polizać?

 

6. Fachowiec od ruchania
Scena z premierowego filmu „Fachowiec od ruchania”. Jego bohaterkami są znudzone, bogate i gotowe na wszystko panie domu, które pod byle pretekstem zapraszają do domu hydraulika. A on dokładnie zajmuje się ich dziurkami. Film w całości dostępny jest na płycie DVD „Drogie QRWY”. Już w kioskach.

 

7. W biurze po godzinach
Viki i Pablo pracują w korporacji w warszawskim Mordorze. To stresująca praca, ale kiedy po godzinach zostaje z tobą ponętna koleżanka o tajemniczym uśmiechu, pojawiają się ciekawe perspektywy. W końcu seks to najlepszy sposób na odreagowanie korporacyjnego stresu.

 

8. Barcelona – Co ma w cipie Sonia Baby
Niesamowity Festiwal w Barcelonie. Piękne laski i dużo seksu na scenie. Prawdziwa królowa sceny jest tu Sonia Baby, której cipka skrywa tajemnicę. Sami zobaczcie jaką.

 

9. Dorota płaci w naturze
Za każdą usługę można zapłacić bezgotówkowo. I wcale nie jest do tego potrzebna karta, czy czek. Dorota świetnie opanowała technikę płacenia w naturze.

 

10. Marta zaprasza do Egiptu
Nienawidzę zimy. Dlatego zapraszam na tygodniowe wakacje w Egipcie w ostatnim tygodniu lutego. Masz ochotę polecieć ze mną? Płacę za wszystko – stać mnie. Musisz mnie tylko przekonać. Napisz do mnie list ze zdjęciem na adres redakcji, podaj numer telefonu. Jeśli mi się spodobasz, oddzwonię.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>