Zawartość płyty Polski Seks 9/17

Do wydania Polski Seks nr. 9/17 dołączona jest płyta z następującymi filmami:

  1. Danka – Wanna pełna seksu – Łazienka to jej ulubione miejsce na seks. Prywatne domowe spa, jakie sobie urządza za pomocą aromatycznych olejków i płynów do kąpieli z feromonami, to najlepsze miejsce do bzykania.
  2. Swingersi ze Śląska – Grupa przyjaciół ze Śląska i Zagłębia już na długo zanim powstały kluby swingerskie, spotykała się regularnie, żeby wspólnie zaznawać wolnej miłości. Postanowili zaprosić ekipę filmową, żeby podzielić się radością z seksu z widzami z całego świata. Tak powstał film „Śląski Karnawał”, którego pierwszą część tutaj prezentujemy. Zobaczycie tu przygotowania do imprezy karnawałowej. Część druga, w której zobaczycie orgię śląskich swingersów, już w następnym wydaniu.
  3. Ania Kinski – Polska gwiazda na światowych salonach – Ania Kinski urodziła się w Polsce – Dziś występuje w filmach największych światowych wytwórni – Jej najnowszy film został zrealizowany p[rzez Video Marc Dorcel – Nosi tytuł „Puszczalska żonka po czterdziestce”.
  4. Kasia – Moje drugie imię, to Fiesta, czyli zabawa. Uwielbiam śmiać się, tańczyć i szaleć. Pobawisz się ze mną?
  5. Amelia – Jeszcze niedawno nikt nie namówiłby Amelii na seks analny. Grzegorz znalazł na to sposób – powoli rozluźniał jej dupkę coraz większymi wibratorkami i używał specjalnego żelu do analu. Teraz każde bzykanie musi skończyć się analem!
  6. Majka – Pewnie nie uwierzycie, ale najbardziej podnieca mnie, gdy on drze na mnie rajstopy, a potem bzyka mnie przez powstałą dziurę. Czy też to lubicie?
  7. Szmatka – Moje życie to jedna wielka zabawa. Tylko na melanżu mam prawdziwy relaks. Zawsze idę na całość. Zapraszam na balangę ze mną!
  8. Zawsze Barcelona – Pierwszy w świecie festiwal erotyczny, na którym pokazywano seks na żywo. Dziesiątki tysięcy widzów, największe gwiazdy z całego świata, gorące pokazy, do których zapraszana jest również publiczność. Nie widziałeś tego na żywo? Żałuj! Oto niewielka próbka tego, co się na scenach Festiwalu w Barcelonie dzieje co roku.
  9. Sabrina – Boys, boys, boys – to moje motto życiowe. Jak w piosence cycatej piosenkarki, ja taż chce się bawić! W klubie, albo na domówce, w duecie, czy w grupie. Bawmy się! A tak w ogóle, to szukam chłopaka, który wytrzyma moje tempo imprezowe.
  10. Luiza – Tajemnice różowego pokoiku – Gorąca laska, w której wciąż tkwi wiele z małej dziewczynki. Wciąż uwielbia się bawić, ale Barbie i Ken już jej do tego nie wystarczą. Woli zdecydowanie większych chłopców. Z nami podejrzysz, jakie sekretne zabawy urządza w swoim pokoiku.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>