Zostań super kochankiem


Każdy facet chciałby być obiektem westchnień wielu kobiet. Każdy chciałby, żeby kobiety zabiegały o niego i składały mu seksualne propozycje.

Pomożemy Ci spełnić te marzenia!

Jeśli chciałbyś sprawdzić, czy mógłbyś zostać panem do towarzystwa, pokaż się na naszych łamach.
Wystarczy, że do 17 stycznia 2018 roku:

– Zrobisz sobie zdjęcia lub nagrasz filmik (lub jedno i drugie). Możesz to zrobić własnym telefonem, mogą to być zdjęcia/film wykonane przez profesjonalnego fotografa.

– Napiszesz o sobie kilka zdań, w których zaprezentujesz się naszym Czytelniczkom. Pamiętaj, żeby podać w nich telefon kontaktowy lub adres mailowy, pod którym Czytelniczki mogą się z Tobą skontaktować.

– Zdjęcia i informacje prześlesz do nas mailem na adres polskiseks@pinkpress.pl (w temacie wpisz „Facet do towarzystwa”) wraz ze skanem pierwszej strony dowodu osobistego (dla potwierdzenia pełnoletności).

Dodatkowe informacje możesz uzyskać mailowo lub telefonicznie pod numerem 22 886 56 60 wew. 110 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16).

Autor każdej przesłanej prezentacji otrzyma w prezencie płytę DVD „Wasz Grey Room” z trzema filmami.

UWAGA! Opublikujemy wszystkie zgodne z prawem prezentacje, jakie dotrą do nas w terminie do 17.01.2018! Nie ma żadnej kwalifikacji, ani oceny!

Nie zwlekaj! Może dzięki nam odkryjesz sposób na połączenie wielu przyjemności!