ZRÓBMY SEKS

Witajcie. Piszemy do Was, bo bardzo byśmy chcieli poznawać nowe osoby, żeby wymienić się doświadczeniami erotycznymi. Jesteśmy parą od 4 lat. Ela ma 23 lata, a ja, Adrian, mam 26 lat. Chcielibyśmy nawiązać kontakt z osobami, które interesuje seks z wymianą partnerów. Oboje jesteśmy biseksualni, dlatego szukamy par, kobiet i mężczyzn, na wspólne spotkania erotyczne. Fajnie by było, żebyście również Wy nie mieli nic przeciwko biseksualnym zabawom. Mamy małe mieszkanie w Warszawie, więc u nas wielkiej imprezy zrobić się nie da, na maksimum sześć osób.

Nie jesteśmy specjalnie wymagający. Wygląd nie gra specjalnej roli. Jednak wymagamy zdrowia i higieny. Szukamy osób w wieku od 18 do 45 lat. Nie tolerujemy narkotyków w żadnej postaci, więc jeśli kręci cię zabawa po trawce, amfie, czy innych świństwach – nie pisz. My lubimy dobrą zabawę w fajnym, otwartym gronie, najwyżej po niewielkiej ilości alkoholu dla rozluźnienia.

Zapraszamy do kontaktu mailowego wyłącznie ze zdjęciem i informacjami o sobie. Piszcie na adres ashke111@yahoo.com.
Osobom spoza Warszawy możemy zaoferować nocleg u nas w weekendy.
Ela i Adrian

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W komentarzu możesz użyć tych atrybutów i tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>